Hijri (3.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
