Hijri (3.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: About
my: အကြောင်း
