Hijri (3.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
