Hijri (3.0.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Date value
nl: Datumwaarde

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The time that the user was created.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker is aangemaakt.

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Submitted by @username on @datetime
nl: Ingediend door @username op @datetime
