Hijri (3.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
