Hijri (3.0.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Created
fi: Luotu

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Authored on
fi: Luotu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Date value
fi: Päivämääräarvo

en: The time that the node was created.
fi: Solmun luontiajankohta.

en: The time that the node was last edited.
fi: Ajankohta jolloin solmua viimeksi muokattiin.

en: The time that the user was created.
fi: Käyttäjän luonnin ajankohta.

en: Submitted by @username on @datetime
fi: Lähettänyt @username @datetime
