Hijri (3.0.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Created
pl: Utworzono

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Date value
pl: Wartość daty

en: The time that the node was created.
pl: Data utworzenia węzła.

en: The time that the node was last edited.
pl: Data ostatniej edycji węzła.

en: The time that the user was created.
pl: Data utworzenia użytkownika.

en: The time that the user was last edited.
pl: Data ostatniej edycji użytkownika.

en: Submitted by @username on @datetime
pl: Dodane przez @username - @datetime
