Hijri (3.0.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Created
sk: Vytvorené

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Installed
sk: Inštalované

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: Date value
sk: Dátum

en: Submitted by @username on @datetime
sk: Pridal/a @username @datetime
