Hijri (3.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Date
sr: Датум

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Changed
sr: Промењен

en: Submitted by @username on @datetime
sr: Послато од @username у @datetime
