Hijri (3.0.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Created
uk: Створено

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Day
uk: День

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Authored on
uk: Створено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Date value
uk: Значення дати

en: The value
uk: Значення

en: The time that the node was created.
uk: Час створення матеріалу.

en: The time that the node was last edited.
uk: Час останнього редагування матеріалу.

en: The time that the user was created.
uk: Час, коли користувача було створено.

en: The time that the user was last edited.
uk: Час коли користувача востаннє редагували.

en: Submitted by @username on @datetime
uk: Надіслав: @username, дата: @datetime
