Hijri Format (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Format
lv: Formāts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fields
lv: Lauki

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
