Hijri Format (8.x-1.11) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Format
hr: Oblik

en: Display
hr: Prikaz

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Fields
hr: Polja

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
