Hijri Format (8.x-1.11) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Start date only
pl: Tylko data początkowa

en: End date only
pl: Tylko data końcowa
