Hijri Format (8.x-1.11) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Display
ta: காட்சி

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
