Hijri Format (8.x-1.11) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Format
th: รูปแบบ

en: Display
th: แสดงผล

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Start date only
th: เฉพาะวันเริ่ม

en: End date only
th: เฉพาะวันสิ้นสุด
