Hijri Format (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Format
cs: Formát

en: Display
cs: Zobrazit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Start date only
cs: Pouze počáteční datum

en: End date only
cs: Pouze koncové datum
