Hijri Format (8.x-1.12) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Display
fa: نمایش

en: Separator
fa: جداکننده

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Start date only
fa: فقط تاریخ شروع

en: End date only
fa: فقط تاریخ پایان
