Hijri Format (8.x-1.12) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Format
fi: Muoto

en: Display
fi: Näyttö

en: Date Format
fi: Aikaformaatti

en: Separator
fi: Erotin

en: Fields
fi: Kentät

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Start date only
fi: Vain alkamispäivämäärä

en: End date only
fi: Vain päättymispäivämäärä
