Hijri Format (8.x-1.12) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Display
fr: Affichage

en: Date Format
fr: Format de date

en: Separator
fr: Séparateur

en: Fields
fr: Champs

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Format:
fr: Format :

en: Start date only
fr: Date de début seulement

en: End date only
fr: Date de fin seulement

en: Format: @format
fr: Format : @format
