Hijri Format (8.x-1.12) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Format
it: Formato

en: Display
it: Visualizzazione

en: Separator
it: Separatore

en: Fields
it: Campi

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Format:
it: Formato:

en: Start date only
it: Solo data inizio

en: End date only
it: Solo data fine
