Hijri Format (8.x-1.12) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Format
nl: Opmaak

en: Display
nl: Weergeven

en: format
nl: formaat

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Start date only
nl: Enkel een startdatum

en: End date only
nl: Enkel een einddatum

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format
