Hijri Format (8.x-1.12) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Format
pt: Formato

en: Display
pt: Exibição

en: format
pt: formato

en: Date Format
pt: Formato de data

en: Separator
pt: Separador

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Format:
pt: Formato:

en: Start date only
pt: Somente data inicial

en: End date only
pt: Somente data final
