Hijri Format (8.x-1.12) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Display
sv: Visa

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Fields
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Start date only
sv: Enbart startdatum

en: End date only
sv: Enbart slutdatum
