Hijri Format (8.x-1.13) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Format
lt: Formatas

en: Display
lt: Rodymas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
