Hijri Format (8.x-1.13) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Display
oc: Afichatge

en: Separator
oc: Separador

en: Fields
oc: Camps

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Start date only
oc: Data de començament solament

en: End date only
oc: Data de fin solament
