Hijri Format (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
