Hijri Format (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date Format
da: Datoformat

en: Separator
da: Skilletegn

en: Fields
da: Felter

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
