Hijri Format (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Format
ru: Формат

en: format
ru: формат

en: Date Format
ru: Формат даты

en: Separator
ru: Разделитель

en: Fields
ru: Поля

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Format:
ru: Формат:

en: Format: @format
ru: Формат: @format
