Hijri Format (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Format
tr: Biçim

en: Display
tr: Gösterim

en: Separator
tr: Ayraç

en: Fields
tr: Alanlar

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Format:
tr: Biçim:

en: Start date only
tr: Sadece başlangıç tarihi

en: End date only
tr: Sadece bitiş tarihi
