Hijri Format (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Muharram
ur: محرّم

en: Safar
ur: صفر

en: Rajab
ur: رجب

en: Ramadan
ur: رمضان

en: Shawwal
ur: شوال
