Himalaya (6.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra
