Himalaya (6.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Custom
jv: Kostum

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
