Himalaya (6.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
