Himalaya (6.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Logo
pt: Logótipo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Custom
pt: Personalizado

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Footer first
pt: Rodapé primeiro

en: Footer second
pt: Rodapé segundo

en: Footer third
pt: Terceiro rodapé

en: Primary menu
pt: Menu primário

en: Footer fourth
pt: Quarto rodapé

en: Site header
pt: Cabeçalho do sítio

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Submetido por @author_name a @date
