Himalaya (6.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας
