Himalaya (6.0.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Footer first
fr: Premier pied de page

en: Footer second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer third
fr: Troisième pied de page

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Footer fourth
fr: quatrième pied de page

en: Site header
fr: Entête du site

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
