Himalaya (6.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Logo
is: Táknmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
