Himalaya (6.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
