Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Log in
az: Loqin

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Search help
az: Kömək axtarın

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
