Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Log in
bg: Вход

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
