Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Search help
cs: Prohledat nápovědu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
