Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Image
gl: Imaxe

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Search help
gl: Buscar na axuda

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
