Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: Log in
hr: Prijava

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
