Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Image
kk: Сурет

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Log in
kk: Кіру

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
