Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Search help
lt: Paieškos pagalba

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
