Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Page
nn: Nettside

en: Footer
nn: Botntekst

en: Log in
nn: Logg inn

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
