Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Image
os: Сурæт

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
