Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
