Hisse (UIkit 3 Theme) (1.1.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
