Hisse (UIkit 3 Theme) (1.2.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Education
kn: ಶಿಕ್ಷಣ

en: Number of slides
kn: ಸ್ಲೈಡುಗಳ ಸಂಖ್ಯೆ
